Chcete postavit krmítko pro ptáky? Udělejte to správně.

Aktualizováno: 4. 4. 2021

Chcete postavit krmítko pro ptáky? Udělejte to správně.


Rádi byste pomohli ptákům přečkat zimu? Rádi pozorujete ptáky ve volné přírodě a udělalo by Vám radost, kdyby jste je mohli pozorovat i z Vašeho domu, či Vaší zahrady? Máte doma malé děti? Pokud ano, určitě budou z ptáčků nadšené. Ty moje jsou vždy doslova nalepené na skle a čekají kdy ptáčkové přiletí. Tohle všechno jsou dobré důvody pro to, si postavit krmítko pro ptáky u Vás doma na zahradě. Je však velmi důležité si uvědomit, že s umístěním krmítka na Vaši zahradu na sebe berete velkou odpovědnost.

Chcete postavit krmítko pro ptáky_udělej
.
Download • 105KB


Do you want to build a bird feeder? Do it the right way.


Would you like to help the birds survive the winter? Do you like watching birds in the wild? Would you enjoy watching them from your house or garden?

Do you have little children at home? If so, they will definitely be excited about birds. Mine are always literally glued to the glass and waiting for the birds to arrive. These are all good reasons to build a bird feeder in your garden. However, it is really important to realise that placing a bird feeder in your garden comes with a great responsibility.

Do you want to build a bird feeder
.pdf
Download PDF • 96KB


Voulez-vous construire une mangeoire à oiseaux? Faites-le de la bonne façon. Aimeriez-vous aider les oiseaux à survivre à l'hiver? Aimez-vous observer les oiseaux dans la nature? Aimeriez-vous les regarder depuis votre maison ou votre jardin? Avez-vous de petits enfants à la maison? Si tel est le cas, ils seront certainement enthousiasmés par les oiseaux. Les miens sont toujours littéralement collés au verre et attendent l'arrivée des oiseaux. Ce sont toutes de bonnes raisons de construire une mangeoire à oiseaux dans votre jardin. Cependant, il est vraiment important de réaliser que placer une mangeoire dans votre jardin comporte une grande responsabilité.

Voulez-vous construire une mangeoire à o
.
Download • 95KB


¿Quieres construir un comedero para pájaros? Hazlo de la manera correcta. ¿LTe gustaría ayudar a los pájaros a sobrevivir al invierno? ¿Te gusta observar pájaros en la naturaleza? ¿Disfrutarías viéndolos desde tu casa o jardín? ¿Tienes a niños pequeños en casa? Si es así, definitivamente estarán entusiasmados con los pájaros. Los míos siempre están literalmente pegados al cristal y esperando que lleguen los pájaros. Todas estas son buenas razones para construir un comedero para pájaros en tu jardín. Sin embargo, es muy importante darse cuenta de que colocar un comedero para pájaros en su jardín conlleva una gran responsabilidad.

Quieres construir un comedero para pájar
.
Download • 95KB

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

15 málo známých zajímavostí o psech 1. Na psím těle je jediné místo, kde se psy potí – tlapky. 2. V Jižní Karolíně je maximální trest za bití svého psa delší, než maximální trest za bití své ženy. 3.

Co dělat a nedělat při zazimování zahrady Příchází podzim a s podzimem přichází čas na zazimování Vaší zahrady. Co dělat a co nedělat při přípravě zahrady na příchod zimy? ... What to do and not to do